Konečně vypínače, na které se dá koukat

By in Nezařazené on 10.9.2019

Chcete to mít doma podle posledních trendů? Jestliže se vám má u vás doma skutečně líbit a chcete mít svou domácnost pěkně vyladěnou, pak v žádném případě nesmíte zapomenout ani na zdánlivě nepodstatné detaily. Které to jsou? Například zásuvky a vypínače.
Mnoho lidí je automaticky přehlíží, a mnoha dalším lidem doslova bijí do očí. Ať už patříte do libovolné kategorie, měli byste vědět, že nyní si už konečně můžete vybrat.
starý spínač světla

Ano, je to tu – nudným bílým a béžovým vypínačům a zásuvkám konečně odzvonilo. Pokud máte zájem právě o ně, tak je samozřejmě můžete mít, ale pokud jste už na ně tak jako mnoho jiných lidí doslova alergičtí, pak je tu pro vás skvělá zpráva: výrobce Shneider electric posílá na trh chytrou modulární řadu zásuvek a vypínačů pojmenovanou schneider unica https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/, a to je přesně to, po čem už všichni dlouho toužíme.
strojek a plány
Tato řada totiž zahrnuje dlouho očekávané barevné, a ještě k tomu designové zásuvky a vypínače, které právě do vašeho interiéru padnou jako ulité, ať už to u vás doma vypadá jakkoli.
Výsledného dokonalého efektu je navíc dosaženo chytrým a velice jednoduchým způsobem. Tato řada sestává z jednotných univerzálních strojků a jedinečných rámečků, které k sobě navzájem dokonale pasují. V praxi to znamená, že na libovolný strojek bez potíží nasadíte libovolný rámeček. A zatímco strojky jsou si podobné jako vejce vejci, tak rámečky jsou naprosto unikátní – můžete volit z pestré škály barev i zajímavých tvarů.
elektrický spínač
Jisté tedy je, že z této řady si konečně vyberete, aniž byste museli dělat nepříjemné kompromisy v úpravě vašeho interiéru. Zásuvky a vypínače už nikdy více nebudete muset skrývat za závěsy, barvit anebo polepovat tapetami. Můžete je všem směle vystavit na odiv a neudělají vám ani tu nejmenší ostudu. A nebude vás to stát ani korunu navíc.